O nás - Martin Pavelka s.r.o.

Martin Pavelka s.r.o.
   603 499 014
Přejít na obsah
O nás
V roce 1996 jsem získal do správy první dům. Byl to dům v Lázních Bohdanči ve kterém jsem bydlel a ostatní vlastníci mě zvolili za správce. Byla to dobrá škola - rychle jsem pochopil, kolik problémů vznikne nevhodnou rekonstukcí objektu a kolik práce a úsilí je zapotřebí k nápravě. Založil jsem firmu zabývající se správou nemovitostí a od té doby již více než dvacet let pracujeme na rozvoji inovativního způsobu správy nejen bytových, ale i komerčních objektů.
"Našim prvořadým cílem je zajistit Vám klidné bydlení."
Z Lázní Bohdanče jsme rozšířili svoji činnost nejprve do blízkých Pardubic, kde jsme pracovali na zlepšení tam, kde byla před privatizací bytových fondů zanedbávána údržba domu.
Například v domě vlevo, jehož postupná revitalizace je technicky dokončena - ve dvou etapách bylo realizováno zateplení, výměna vstupních dveří, elektronický přístupový systém a elektronická poměrová měřidla.
Svoji působnost jsme poté rozšířili i do nedaleké Přelouče.
V původně šedých panelových domech sídliště ze sedmdesátých let minulého století (ale i ve starší zástavbě) se postupně provádí rekonstrukce vnějších opláštění, výměny oken, dveří a vnitřních technických zařízení domů za aktivní účasti výborů SVJ.
Nejen že tím zlepšujeme komfort bydlení, ale také předcházíme možným haváriím ve vnitřních rozvodech, problémům s pláštěm domu atp.
Když došlo k privatizaci bytového fondu Elektrárny Chvaletice, po zkušenostech a referencích z Přelouče jsme byli osloveni a následně i zvoleni správci pro několik bytových domů ve Chvaleticích.
Tak jsme rozšířili svoji působnost do dalšího města a i v něm se staráme o zhodnocení nemovitostí pro jejich vlastníky postupnou modernizací domů a implementací moderních technologií do jejich provozu.
Co na závěr?
Naše práce nás baví. A proto ji děláme dobře.

made by kemar69                
NAPIŠTE NÁM NA:

Martin Pavelka s.r.o.
Dr. Tyrše 644, 533 41 Lázně Bohdaneč
© Martin Pavelka 2019                                                                  
IČ: 287 70 510 DIČ: CZ28770510
Právnická osoba je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové od 15.6.2009
Spisová značka C 26388
jsme tu pro Vás

Návrat na obsah